Professional young group 1. week: 03 July – 08 July

Monday

3 July

Tuesday

4 July

Wednesday

5 July

Thursday

6 July

Friday

7 July

Saturday

8 July

9:00

10:30

Classical ballet

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Classical ballet

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Classical ballet

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Classical ballet

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Classical ballet

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Classical ballet

Tsvetkova Nina Vladimirovna

10:40

11:50

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

11:30

12:20

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

12:20

13:20

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

13:30

14:30

Stretching

Myasnikov Boris

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Myasnikov Boris

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Myasnikov Boris

Pilates

Golovina Yulia

Professional young group 2. week: 10 July – 15 July

Monday

10 July

Tuesday

11 July

Wednesday

12 July

Thursday

13 July

Friday

14 July

Saturday

15 July

9:00

10:30

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

10:40

11:50

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

11:30

12:20

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

12:20

13:20

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

13:30

14:30

Stretching

Vdovicheva Tatjana

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Vdovicheva Tatjana

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Vdovicheva Tatjana

Pilates

Golovina Yulia

Professional group 1. week: 03 July – 08 July

Monday

3 July

Tuesday

4 July

Wednesday

5 July

Thursday

6 July

Friday

7 July

Saturday

8 July

9:00

10:30

Classical ballet

Ludmila

Zhytnikova

Classical ballet

Ludmila

Zhytnikova

Classical ballet

Ludmila

Zhytnikova

Classical ballet

Ludmila

Zhytnikova

Classical ballet

Ludmila

Zhytnikova

Classical ballet

Ludmila

Zhytnikova

10:40

11:50

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

11:30

12:20

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

Boys jumps / repertoire (other studio)

Novikov Mihail

12:20

13:20

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

13:30

14:30

Stretching

Myasnikov Boris

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Myasnikov Boris

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Myasnikov Boris

Pilates

Golovina Yulia

Professional group 2. week: 10 July – 15 July

Monday

10 July

Tuesday

11 July

Wednesday

12 July

Thursday

13 July

Friday

14 July

Saturday

15 July

9:00

10:30

Classical ballet

Novikov Mihail

Classical ballet

Novikov Mihail

Classical ballet

Novikov Mihail

Classical ballet

Novikov Mihail

Classical ballet

Novikov Mihail

Classical ballet

Novikov Mihail

10:40

11:50

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

11:30

12:20

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

Boys jumps / repertoire (other studio)

Myasnikov Boris

12:20

13:20

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

13:30

14:30

Stretching

Vdovicheva Tatjana

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Vdovicheva Tatjana

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Vdovicheva Tatjana

Pilates

Golovina Yulia

Amateur intermediate group 1. week: 03 July – 08 July

Monday

3 July

Tuesday

4 July

Wednesday

5 July

Thursday

6 July

Friday

7 July

Saturday

8 July

11:00

12:30

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

12:40

13:20

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

13:30

14:30

Modern

Pétery Melinda

Stretching

Myasnikov Boris

Modern

Pétery Melinda

Stretching

Myasnikov Boris

Modern

Pétery Melinda

Stretching

Myasnikov Boris

Amateur intermediate group 2. week: 10 July – 15 July

Monday

10 July

Tuesday

11 July

Wednesday

12 July

Thursday

13 July

Friday

14 July

Saturday

15 July

13:30

15:00

Classical ballet

Myasnikov Boris

Classical ballet

Myasnikov Boris

Classical ballet

Myasnikov Boris

Classical ballet

Myasnikov Boris

Classical ballet

Myasnikov Boris

Classical ballet

Myasnikov Boris

15:10

15:50

Pointe class / repertoire

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Pointe class / repertoire

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Pointe class / repertoire

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Pointe class / repertoire

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Pointe class / repertoire

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Pointe class / repertoire

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

16:00

17:00

Modern

Pétery Melinda

Stretching

Kirejko Dmitrij

Modern

Pétery Melinda

Stretching

Kirejko Dmitrij

Modern

Pétery Melinda

Stretching

Kirejko Dmitrij

Amateur advanced group 1. week: 03 July – 08 July

Monday

3 July

Tuesday

4 July

Wednesday

5 July

Thursday

6 July

Friday

7 July

Saturday

8 July

11:50

13:20

Classical ballet

Myasnikov Boris

Classical ballet

Myasnikov Boris

Classical ballet

Myasnikov Boris

Classical ballet

Myasnikov Boris

Classical ballet

Myasnikov Boris

Classical ballet

Myasnikov Boris

13:30

14:30

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

14:40

15:40

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

15:50

16:50

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Golovina Yulia

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Golovina Yulia

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Golovina Yulia

Amateur advanced group 1. week: 10 July – 15 July

Monday

10 July

Tuesday

11 July

Wednesday

12 July

Thursday

13 July

Friday

14 July

Saturday

15 July

11:50

13:20

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

13:30

14:30

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

Pointe class / repertoire

Generalova Anna

14:40

15:40

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

Modern

Pétery Melinda

Character dance

Generalova Anna

15:50

16:50

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Golovina Yulia

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Golovina Yulia

Pilates

Golovina Yulia

Stretching

Golovina Yulia

Junior group – 1. week: 03 July – 08 July

Monday

3 July

Tuesday

4 July

Wednesday

5 July

Thursday

6 July

Friday

7 July

Saturday

8 July

13:30

15:00

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

Classical ballet

Zhytnikova Ludmila Alekseevna

15:00

15:20

Boys jumps

Vdovicheva Tatjana

Boys jumps

Vdovicheva Tatjana

Boys jumps

Vdovicheva Tatjana

Boys jumps

Vdovicheva Tatjana

Boys jumps

Vdovicheva Tatjana

Boys jumps

Vdovicheva Tatjana

15:20

16:20

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

Pointe class / repertoire

Vdovicheva Tatjana

16:20

16:40

Boys repertoire

Vdovicheva Tatjana

Boys repertoire

Vdovicheva Tatjana

Boys repertoire

Vdovicheva Tatjana

Boys repertoire

Vdovicheva Tatjana

Boys repertoire

Vdovicheva Tatjana

Boys repertoire

Vdovicheva Tatjana

16:50

17:50

Stretching

Golovina Yulia

Character dance

Generalova Anna

Stretching

Golovina Yulia

Character dance

Generalova Anna

Stretching

Golovina Yulia

Character dance

Generalova Anna

Junior group – 2. week: 10 July – 15 July

Monday

10 July

Tuesday

11 July

Wednesday

12 July

Thursday

13 July

Friday

14 July

Saturday

15 July

10:00

11:30

Classical ballet

Generalova Anna

Classical ballet

Generalova Anna

Classical ballet

Generalova Anna

Classical ballet

Generalova Anna

Classical ballet

Generalova Anna

Classical ballet

Generalova Anna

11:30

11:50

Boys jumps

Generalova Anna

Boys jumps

Generalova Anna

Boys jumps

Generalova Anna

Boys jumps

Generalova Anna

Boys jumps

Generalova Anna

Boys jumps

Generalova Anna

12:00

13:00

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Pointe class / repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

13:00

13:20

Boys repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Boys repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Boys repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Boys repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Boys repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

Boys repertoire

Tsvetkova Nina Vladimirovna

13:30

14:30

Stretching

Golovina Yulia

Character dance

Vdovicheva Tatjana

Stretching

Golovina Yulia

Character dance

Vdovicheva Tatjana

Stretching

Golovina Yulia

Character dance

Vdovicheva Tatjana