Profi csoport A

 1 hét (július 29 – augusztus 3)
8:30-10:00 balett óra Tsvetkova Nina Vladimirovna
10:10-11:20 spicc/repertoár Balaban Kristina
11:20-12:20 fiúk ugrás/repertoár Muruev Denis
12:30-13:30 karaktertánc Generalova Anna/12:30-13:30 modern Pétery Melinda
13:40-14:40 képesség fejlesztés  Vdovicheva Tatjana/13:40-14:40 Pilatesz Golovina Yulia
2  hét  (augusztus 5 – augusztus 10)
8:30-10:00 balett óra Zhytnikova Ludmila
10:10-11:20 spicc/repertoár Vdovicheva Tatjana
11:20-12:20  fiúk ugrás/repertoár Novikov Mikhail
12:30-13:30 karaktertánc Generalova Anna/12:30-13:30 modern Pétery Melinda
13:40-14:40  képesség fejlesztés Mizinova Ludmila/13:40-14:40 Pilatesz Golovina Yulia

Profi csoport B

 1 hét (július 29 – augusztus 3)
14:40-16:10 balett óra Zhytnikova Ludmila
16:20-17:30 spicc/repertoár Generalova Anna
16:50-17:45 fiúk ugrás/repertoár Muruev Denis
17:50-18:50 modern Zsófia Széki /17:50-18:50 karaktertánc Generalova Anna
19:00-20:00Pilatesz Golovina Yulia/19:00-20:00  képesség fejlesztés Mizinova Ludmila
2  hét  (augusztus 5 – augusztus 10)
14:40-16:10 balett óra Tsvetkova Nina Vladimirovna
16:20-17:20 spicc/repertoár Balaban Kristina
16:50-17:45  fiúk ugrás/repertoár Muruev Denis
17:50-18:50 modern Zsófia Széki /17:50-18:50 karaktertánc Generalova Anna
19:00-20:00 pilatesz Golovina Yulia/ 19:00-20:00 képesség fejlesztés Omarova Adema

Profi csoport C

 1 hét (július 29 – augusztus 3)
8:30-10:00  balett óra Balaban Kristina
10:10-11:20 spicc/repertoár Vdovicheva Tatjana
11:20-12:20  fiúk ugrás/repertoár Muruev Denis
12:30-13:30 modern Pétery Melinda/12:30-13:30 karaktertánc Generalova Anna
13:40-14:40 Pilatesz Golovina Yulia /13:40-14:40  képesség fejlesztés Vdovicheva Tatjana
2  hét  (augusztus 5 – augusztus 10)
8:30-10:00 balett óra Vdovicheva Tatjana
10:10-11:20 spicc/repertoár Zhytnikova Ludmila
11:20-12:20  fiúk ugrás/repertoár Novikov Mikhail
12:30-13:30 modern Pétery Melinda /12:30-13:30 karaktertánc Generalova Anna
13:40-14:40 Pilatesz Golovina Yulia/13:40-14:40  képesség fejlesztés Mizinova Ludmila

Amatőr haladó csoport

 1 hét (július 29 – augusztus 3)
14:40-16:10  balett óra Novikov Mikhail
16:20-17:20 spicc/repertoár Zhytnikova Ludmila
17:50-18:50 modern Vetési Adrienn /17:50-18:50 karaktertánc  Generalova Anna
19:00-20:00  képesség fejlesztés Mizinova Ludmila/19:00-20:00 Pilatesz Golovina Yulia
2  hét  (augusztus 5 – augusztus 10)
14:40-16:10  balett óra Balaban Kristina
16:20-17:20 spicc/repertoár  Tsvetkova Nina Vladimirovna
17:50-18:50 modern Vetési Adrienn /17:50-18:50 karaktertánc Generalova Anna
19:00-20:00  képesség fejlesztés Omarova Adema /19:00-20:00 Pilatesz Golovina Yulia

Amatőr közepes csoport

 1 hét (július 29 – augusztus 3)
9:00-10:30  balett óraMuruev Denis
10:40-11:20  spicc/repertoár Tsvetkova Nina Vladimirovna
11:30-12:30 modern Pétery Melinda/11:30-12:30 képesség fejlesztés Pétery Melinda
2  hét  (augusztus 5 – augusztus 10)
9:00-10:30  balett óra Novikov Mikhail
10:40-11:20 spicc/repertoár Mizinova Ludmila
11:30-12:30 modern Pétery Melinda/11:30-12:30 képesség fejlesztés  Mizinova Ludmila

Gyerek  csoport

 1 hét (július 29 – augusztus 3)

Csoport 1 +  Csoport 2
11 :25-12:25  karaktertánc Generalova Anna/  képesség fejlesztés Mizinova Ludmila
 Csoport 1 
12:40-14:10 balett óra Zhytnikova Ludmila
14:30-15:20 spicc/repertoár Tsvetkova Nina Vladimirovna

Csoport 2
12:40-14:10 balett óra Tsvetkova Nina Vladimirovna
14:50-15:40 spicc/repertoár Vdovicheva Tatjana
 Csoport 1 +  Csoport 2
14:10-14:50  fiúk ugrás/repertoár Muruev Denis
15:50-16:50 extra technique class Vdovicheva Tatjana
2  hét  (augusztus 5 – augusztus 10)

 Csoport 1 +  Csoport 2
11:25-12:25 karaktertánc Generalova Anna/  képesség fejlesztés Vdovicheva Tatjana
 Csoport 1 
12:40-14:10 balett óra Tsvetkova Nina Vladimirovna
14:30-15:20 spicc/repertoár  Generalova Anna
 Csoport 2
12:40-14:10 balett óra Balaban Kristina
14:50-15:40 pointe class and repertoire Mizinova Ludmila
 Csoport 1 +  Csoport 2
14:10-14:50  fiúk ugrás/repertoár Muruev Denis
15:50-16:50 extra technique class Muruev Denis

Gyerek sport csoport

 1 hét (július 29 – augusztus 3)
9:30-11:00 balett óra Mizinova Ludmila
11:25-12:25  képesség fejlesztés Mizinova Ludmila/11:25-12:25 karaktertánc Generalova Anna
2  hét  (augusztus 5 – augusztus 10)
9:30-11:00 balett óra Muruev Denis
11:25-12:25  képesség fejlesztés Vdovicheva Tatjana/11:25-12:25 karaktertánc Generalova Anna